Норми щодо обмеження встановлення газових плит у висотних будинках

Питання від Руслан:

Поясніть будь ласка, з яких міркувань, міркувань або розрахунків існує обмеження по проектуванню багатоповерхових висотних будівель з комплектацією газовими плитами і від куди взялася відмітка по висоті 26,5 м? Пояснення з посиланням на СНиП 2.08.01-89, СП 4.13130.2009 пункт 5.2.4.6 У кухнях житлових будинків заввишки 11 поверхів і більше не допускається установка кухонних плит на газовому паливі і тому подібні документи, не розкривають всієї таємниці завіса даної заборони.

Відповідь експерта:

Доброго часу доби.

Все дуже просто в даному питанні – спробую пояснити звідки взялися такі норми. Справа в тому, що наші газопровідні мережі виключно низького тиску, нам не дозволено робити мережі навіть середнього тиску, та й на це не розраховані як апарати подачі, так і вся наша кухонне начиння – безпосередньо наші кухонні плити. В результаті низького тиску газ просто не буде надходити до квартир, які будуть знаходитися нагорі. Ось саме з даних міркувань взялися дані норми і правила.

Джерело: nuzhendom.ru


MAXCACHE: 0.47MB/0.00075 sec